Duża inwestycja, a taką na pewno jest kupno nieruchomości, wiąże się często z potrzebą wzięcia kredytu.

W IK Estate podpowiemy Państwu, jak zbudować zdolność kredytową, by uzyskać potrzebne środki na zakup wymarzonego mieszkania, domu, czy większej posiadłości.

Współpracujemy z ekspertami z branży finansowej, osobami sprawdzonymi i doświadczonymi, na których pomoc i radę zawsze możecie Państwo liczyć. Ich wiedza, chęć pomocy i energia do działania sprawiają, że w przypadku umów kredytowych nie ma rzeczy i spraw niemożliwych do załatwienia!  Sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagający klientów! Dostosujemy plan finansowy do Państwa potrzeb i preferencji! Decydując się na powierzenie nam swoich spraw, macie Państwo możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu. Nie musicie szukać, pytać, zastanawiać się, których doradców wybrać. Bierzemy to na siebie!

W IK Estate dowiecie się Państwo jak zbudować zdolność kredytową i przygotować się do zawarcia umowy kredytowej. Nasi pracownicy nadzorują także cały proces związany z kredytem, aż do wypłaty środków. Nie musicie Państwo pilnować terminów, głowić się nad zdobyciem kredytu i podpisaniem korzystnej umowy. Od tego są eksperci w IK Estate, którzy zrobią wszystko, by zaoszczędzić Państwa czas, który można przeznaczyć na pla-nowanie przeprowadzki.
 

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu!

+48 530 001 414
Wyślij wiadomość

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami