Nasz sukces mierzony jest ilością zainteresowanych potencjalnych klientów oraz subiektywną oceną wartości nieruchomości na podstawie pierwszego wrażenia.

Pomimo tak dużych obrotów na rynku nieruchomości, nie każde mieszkanie może zostać szybko sprzedane. Dlatego niezbędna jest pomoc profesjonalisty. Świadomość korzyści płynących z usług home stagingu jest coraz większa, natomiast nadal jesteśmy na etapie początków rozwoju tej dziedziny.

Home Staging gwarantuje szybką sprzedaż poprzez `tworzenie dobrego pierwszego wrażenia`. Nasi eksperci starannie zadbają o to, aby Twoje wnętrze stało się atrakcyjniejsze i przykuwające uwagę.

Przygotujemy Państwa nieruchomość do wynajmu, przeprowadzając stylową metamorfozę wnętrza, które dzięki kilku trafionym pomysłom i elementom stanie się bardziej no-woczesne, jasne i przytulne. Nasi eksperci zadbają o to by niewielkim kosztem dokonać zmian na lepsze i sprawią, że nieruchomość zyska na wyglądzie i atrakcyjności. A stąd już blisko do sukcesu, jakim z pewnością jest znalezienie najemcy i wynegocjowanie lepszej ceny. Home staging naprawdę działa!

Home Staging – co to jest i jak może pomóc w sprzedaży mieszkania ?
To termin pochodzący z języka angielskiego (property presentation, property styling)
Oznacza profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu przy niewielkich nakładach finansowych. To najprościej mówiąc wizualne przygotowanie nie-ruchomości, które podkreśli walory danego miejsca, jego charakter.


Od czego zaczynamy?

  • Zaczynamy od konsultacji, oglądamy nieruchomość, oceniamy jej stan faktyczny, analizujemy potencjalnych nabywców. Dostarczamy informacji i wskazówek, jak przygotować poszczególne pomieszczenia

  • Kolejnym etapem jest przygotowanie raportu. Zawiera on plan przygotowania nieruchomości do sprzedaży bądz wynajmu wraz z kosztorysem skonstruowanym na podstawie wstępnych założeń budżetowych.

  • Trzecim etapem jest podpisanie umowy zgodnie z poczynionymi ustaleniami w ramach zaakceptowanego budżetu.

  • Ostatni etap to wykonanie aranżacji oraz profesjonalne przygotowanie do sesji zdjęciowej

Proces przygotowania nieruchomości jest bardzo zindywidualizowany i zależy od stanu pierwotnego oraz omówionego zakresu prac. Home Staging to proces, który ma być szybki, z minimalnym nakładem finansowym i maksymalnie dobrym efektem wizualnym
 

 

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu!

+48 530 001 414
Wyślij wiadomość

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami